ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz;

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun ve millet egemenliğimizin tüm dünyaya ilan edilişinin 102. yıl dönümünü kutlamanın heyecanı içerisinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun.

Üzerinde rahatça yaşadığımız vatan toprağında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayabilmeyi, aziz milletimizin defalarca sergiledikleri kahramanlıklara borçluyuz. Sayıca ve teknolojik açıdan üstün orduları iman ve inancıyla yenen, Çanakkale'yi geçilmez kılan böyle kahraman bir ecdadın varisleri olarak sorumluluğumuz çok büyük. Ne mutlu bize ki bu sorumluluğun bilincinde siz değerli çocuklarımızla geleceğe güvenle bakıyoruz. 

Bu duygu ve düşüncelerle; üzerinde yaşadığımız toprakları bizlere vatan kılan başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor; tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutluyorum. Tüm dünyadaki çocuklara kardeşliğin ve huzurun gölgesinde mutlu bir yaşam diliyorum.

Ferhat YILMAZ

İl Millî Eğitim Müdürü

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.