ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN "10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI" MESAJI
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN](/meb_iys_dosyalar/2023_05/10172645_IMG-20230510-WA0028.jpg)
Her biri birbirinden farklı, birbirinden özel, birbirinden değerli özel gereksinimli bireylerimize hoşgörü, ilgi ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyor; "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" münasebetiyle tüm özel gereksinimli bireylerimize sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum.
Ferhat YILMAZ
İl Millî Eğitim Müdürü