ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
![İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_07175645_1.jpg)
Doğumdan ölüme kadar her an yanımızda olan, bugünümüz ve yarınımız için bizlere umut ve güven veren, “şefkat” ve “fedakârlık” kavramlarının gerçek sahipleri tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutlar, aydınlık ve mutlu yarınlar dilerim.
Zülküf MEMİŞ
İl Millî Eğitim Müdürü