ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_23211008_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, 23.09.2016 Cuma günü Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Sınıfları gezerek öğrencilere yeni eğitim-öğretim yılında başarı temennisinde bulundu, öğrencilerle bir süre sohbet etti Okul Müdürü Salim Eker ve öğretmenlerle toplantı yaparak yeni eğitim-öğretim yılında başarı dileklerini iletti.