ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKAN AYVACIKTAKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKAN AYVACIKTAKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2017_04/14113329_F1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Osman Özkan 13.04.2017 Perşembe günü Ayvacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Çetin ile birlikte Kösedere İlkokulu/Ortaokulu, Tuzla İlkokulu, Yukarıköy İlkokulu, Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi, Gülpınar İlkokulu, Şehit J. Uzm. Çvş. Aycan Özdil YBO, Babakale İlkokulu, Korubaşı İlkokulu, Korubaşı Ortaokulu ve Ayvacık Fen Lisesini ziyaret etti.