ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FERHAT YILMAZ'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FERHAT YILMAZ'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz,

İzleyerek, gözlemleyerek, araştırmalar yaparak okuma alışkanlığınızı geliştirdiğiniz; aileniz ve sevdiklerinizle değerli paylaşımlarda bulunduğunuz yarıyıl tatilinizin ardından bilgi ve becerilerinize yenilerini ekleyeceğiniz; büyük bir heyecan ve merakla önemli başarılar elde edeceğiniz; sağlıklı, verimli bir eğitim öğretim dönemi geçirmenizi diliyor, sizleri sevgiyle kucaklıyorum.   

 

Değerli Meslektaşlarım,

Sevgi, sabır ve büyük bir özveriyle icra ettiğiniz mesleğimizin en büyük mutluluğu öğrencilerimizin elde ettiği başarılardır. Sizler geleceğimizin teminatı öğrencilerimize sadece bilginiz ile değil değerleriniz ile de yol gösterici oluyor, onları geleceğe hazırlıyorsunuz. Bitmeyen öğretme arzunuzla öğrencilerimizle tekrar bir araya gelmenin heyecanı içinde başlayacağınız ikinci eğitim öğretim döneminde sizlere başarılar diliyor, üstün gayretiniz ve emeğiniz için teşekkür ediyorum.   

 

Kıymetli Velilerimiz,

Büyük bir güven duygusuyla bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınızın bilgi ve beceri ile donanması, millî ve manevi değerlerle yetişmesinde her zaman bizlere destek olduğunuz için teşekkür ediyor; ikinci eğitim öğretim döneminin hepimiz için sağlıklı, mutlu, huzurlu geçmesini diliyorum.

 

Ferhat YILMAZ 

İl Millî Eğitim Müdürü 

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.