ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLERİ AYVACIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ HARUN ÇETİNİ ZİYARET ETTİ
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİCİLERİ AYVACIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ HARUN ÇETİNİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2017_02/17104815_FormatFactoryDSC_0018.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Zülküf Memiş ve Müdür Yardımcısı Erdal Doğancı 16.02.2017 Perşembe günü Ayvacık İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Çetin’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında yaşanan deprem nedeniyle eğitim-öğretim faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesine yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalar görüşüldü