ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FERHAT YILMAZ'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

Sevgili Öğrenciler, 

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönemi'ni başarıyla tamamlamanın gururu ve mutluluğu içindeyiz. Gösterdiğiniz gayret, azim ve özveri için hepinizi kutluyorum. Bu eğitim yolculuğunda edindiğiniz bilgiler ve kazandığınız deneyimler, gelecekteki başarılarınızın temelini oluşturacak; büyük bir gayret ve emek ile elde ettiğiniz sonuçlar, aileleriniz ve öğretmenleriniz için gurur kaynağı olacaktır. Tatil dönemini öz değerlendirmenizi yaparak, ulaşmak istediğiniz hedeflere odaklanarak keyifli ve verimli geçirmenizi diliyor, hepinizi sevgi ile kucaklıyorum.

 

Değerli Meslektaşlarım, 

Öğretme arzunuz ve tükenmez enerjinizle öğrencilerimizin akademik ve kişisel gelişimlerine sunduğunuz katkı, onlara gösterdiğiniz sabır, emek ve özveri için sizlere teşekkür ederim. Yüreklerine sevgi, zihinlerine ışık olduğunuz öğrencilerimizin başarıları ile gurur duyacağınız daha nice eğitim öğretim yılına ulaşmanızı dilerim. 

 

Kıymetli Veliler, 

Bizler için en büyük öncelik; çocuklarımızın sağlıklı, mutlu, huzurlu bir eğitim ortamında yetişmesidir. Bu öncelik doğrultusunda çocuklarımızın yarınlarını inşa ederken birlikte hareket etmekten mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımızın eğitim sürecinde her zaman bizlerin yanında olarak verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Yeni başlangıçlar ve birbirinden değerli başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılına sağlık, huzur ve mutlulukla ulaşmak arzusuyla tüm eğitim camiasına iyi tatiller dilerim. 

 

Ferhat YILMAZ

İl Millî Eğitim Müdürü

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.