ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GELİBOLU İLÇEMİZDE PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![GELİBOLU İLÇEMİZDE PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_12/22195922_WhatsApp_Image_2021-12-22_at_16.23.23.jpg)
Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi öğretmenleri Serdar URHAN ve Haydar LEVENT tarafından TÜBİTAK, Erasmus+, eTwinning ve yerel projeler kapsamında 22 Aralık 2021 Çarşamba günü Gelibolu Öğretmenevi Toplantı Salonu'nda salgın tedbirlerine özen gösterilerek okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.