ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EZİNE GIDA OSB MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ARSA BAĞIŞINDA BULUNDU

EZİNE GIDA OSB MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ARSA BAĞIŞINDA BULUNDU

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu arasında "Arsa Bağışı" protokolü Vali İlhami AKTAŞ'ın katılımıyla imzalandı.

Çanakkale Valiliği 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen protokol toplantısına; Ezine Kaymakamı Yunus KIZILGÜNEŞ, Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL, İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Murat BÜYÜK, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Celil SEZGİN, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk SEMİZOĞLU ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Alper ALTINOK katıldı.

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde inşa edilecek okulda "Gıda Teknolojisi Alanı" başta olmak üzere ihtiyaç halinde müfredatı kapsayan başka alanların da açılabilmesine imkan sağlayan, mesleki ve teknik eğitimle ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücünü karşılamak için İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu arasında "Arsa Bağışı" protokolü imza töreni gerçekleştirildi.

Törende Vali İlhami AKTAŞ, "Ezine Organize Sanayi Bölgesi'nde hem öğrencilerimizi geleceğe hazırlayacak hem de sanayimizin en büyük sorunlarından biri olan nitelikli iş gücü sorununa çözüm olacak bir projeye birlikte başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Çanakkale'mize hayırlı olsun" dedi.

Vali İlhami AKTAŞ, Ezine Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı ve Ezine Kaymakamı Yunus KIZILGÜNEŞ, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ezine Belediye Başkanı Güray YÜKSEL ile İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Murat BÜYÜK tarafından "Arsa Bağışı" protokolü Çanakkale'mize ve Ezine'mize hayırlı olması temennileriyle imzalandı.

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.