ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning OKULU ETİKETİ KAZANAN KURUMLARIMIZI TEBRİK EDİYORUZ

eTwinning OKULU ETİKETİ KAZANAN KURUMLARIMIZI TEBRİK EDİYORUZ

eTwinning Okul Etiketi kazanan kurumlar Avrupa düzeyinde eTwinning için rol modeller olarak tanınırlar ve faaliyetin gelecekteki gelişimi için ilham kaynağı olacak öncü okullardan oluşan bir ağ oluştururlar. Avrupa düzeyinde yüksek seviyede görünürlük elde ederler ve eTwinning Okulu Etiketlerini tanıtım ve bilgilendirme materyallerinde sergilemeleri yönünde teşvik edilirler. Özel mesleki gelişim programlarına katılmaları yönünde desteklenirler. İyi uygulamaları paylaşmak, iş birliği yapmak ve seçkin çevrim içi etkinliklere katılmak için özel bir eTwinning grubunun parçası olurlar.

İki aşamalı başvuru sonucunda "paylaşımlı liderlik, iş birliği, değişim öncüsü olarak öğrenciler, diğer okullar için model olma, kapsayıcı ve yenilikçi öğrenme kurumları" kriterlerini sağlayarak 2024 eTwinning Okulu Etiketi Kazanan Kurumlarımız Yenice Atatürk İlkokulu, Merkez Barbaros Hayrettin Paşa İlkokulu, Biga Bilim ve Sanat Merkezi ile Merkez Atatürk Anaokulunu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.