ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning OKULU ETİKETİ KAZANAN KURUMLARIMIZI TEBRİK EDİYORUZ

eTwinning OKULU ETİKETİ KAZANAN KURUMLARIMIZI TEBRİK EDİYORUZ

eTwinning Okul Etiketi kazanan kurumlar Avrupa düzeyinde eTwinning için rol modeller olarak tanınırlar ve faaliyetin gelecekteki gelişimi için ilham kaynağı olacak öncü okullardan oluşan bir ağ oluştururlar. Avrupa düzeyinde yüksek seviyede görünürlük elde ederler ve eTwinning Okulu Etiketlerini tanıtım ve bilgilendirme materyallerinde sergilemeleri yönünde teşvik edilirler. Özel mesleki gelişim programlarına katılmaları yönünde desteklenirler. İyi uygulamaları paylaşmak, iş birliği yapmak ve seçkin çevrim içi etkinliklere katılmak için özel bir eTwinning grubunun parçası olurlar.

 

İki aşamalı başvuru sonucunda "paylaşımlı liderlik, iş birliği, değişim öncüsü olarak öğrenciler, diğer okullar için model olma, kapsayıcı ve yenilikçi öğrenme kurumları" kriterlerini sağlayarak eTwinning Okulu Etiketi Kazanan Kurumlarımız Ayvacık Anadolu İmam Hatip Lisesi, Biga Sakarya İlkokulu, Çan 75. Yıl Murat Köse İlkokulu, Eceabat Opet Tarihe Saygı Ortaokulu, Gelibolu 26 Kasım İlkokulu, Gelibolu Namık Kemal Ortaokulu, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi, Merkez Çanakkale Fen Lisesi, Çanakkale TOBB Sosyal Bilimler Lisesi, Merkez Erenköy Ortaokulu, Merkez Hüseyin Akif Terzioğlu Anaokulu, Merkez Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu, Kepez Atatürk İlkokulu, Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi, Merkez Vahit Tuna Anadolu Lisesi, Merkez Mustafa Kemal İlkokulu, Merkez Atatürk İlkokulunu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.