ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERES "DEPREME DİRENÇLİ OKULLAR" PROJESİ KAPSAMINDA VALİMİZ SAYIN İLHAMİ AKTAŞ'A ZİYARET

ERES

ERES "Depreme Dirençli Okullar" projesi kapsamında AFAD Deprem Dairesi Eski Başkanı Jeoloji Mühendisi Dr. Murat NURLU, İnşaat Yüksek Mühendisi Selçuk KÖKSAL, İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Can ZÜLFİKAR ve Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ülgen Mert UYSAL, Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ'ı makamında ziyaret etti.    

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, AFAD İl Müdürü Mehmet Hayri DEMİREL ve AFAD Şube Müdürü Erdem GÜMÜŞ'ün de bulunduğu ziyarette Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, AFAD Deprem Dairesi Eski Başkanı Jeoloji Mühendisi Dr. Murat NURLU ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti. AFAD Deprem Dairesi Eski Başkanı Jeoloji Mühendisi Dr. Murat NURLU ve beraberindeki heyet tarafından Avrupa Birliğince (AB) finanse edilen Avrupa Sivil Koruma Mekanizması projesi kapsamında Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), İstanbul Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi Uluslararası Helen Üniversitesi ile Yunanistan Deprem Mühendisliği ve Mühendislik Sismolojisi Enstitüsü iş birliğinde yürütülen İzmir ve Çanakkale illerinde gerçekleştirilecek ERES "Depreme Dirençli Okullar" projesi hakkında Valimiz  Sayın İlhami AKTAŞ'a bilgi verildi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, AFAD Deprem Dairesi Eski Başkanı Jeoloji Mühendisi Dr. Murat NURLU ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi.    

25-03-2024

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.