ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+ KA210 CLIMATE MATES PROJE SAHİBİ ÇANAKKALE BİLSEM, VALİMİZ SAYIN İLHAMİ AKTAŞ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

ERASMUS+ KA210 CLIMATE MATES PROJE SAHİBİ ÇANAKKALE BİLSEM, VALİMİZ SAYIN İLHAMİ AKTAŞ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü  Berna ARAS, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni  Gözde ENGİN VAROL,  Sınıf Öğretmeni  Sebil VAR ŞENOL, Erasmus+ Ka210 Climate Mates Projesi katılımcı öğrencileri;  Deniz Naz TURBA, Özde Elvin AKTAY, Defne ŞARLAN, Osman Berşah KONCAGÜL, Çağan KAYA, Zeynep Azra DEMİREL,  Kerem TEKAY, Mehmet Hamit TOPAL, Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ'ı makamında ziyaret ettiler.

Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS, Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni Gözde ENGİN VAROL, Sınıf Öğretmeni Sebil VAR ŞENOL ve öğrencilerle bir süre görüşerek sohbet etti.

Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Erasmus+ projeleri kapsamında iklim değişikliği, nedenleri ve potansiyel etkileriyle ilgili öğrencilerin farkındalığını artırmak, günlük yaşamlarında daha çevre dostu tercihlerde bulunmalarını sağlamak, bilimsel bilgi ve becerileri, matematik okuryazarlığını, yaratıcılığı, öğrenme bağımsızlığını, dijital becerileri, yabancı dil becerilerini, iş birliği, iletişim becerileri ve kültürler arası iletişim yeteneği gibi temel yetkinlikleri geliştirmek amacıyla İspanya, Türkiye ve Portekiz ortaklığı ile Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi tarafından gerçekleştirilen Erasmus+ Ka210 Climate Mates Projesi hakkında Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ'a bilgi verdi.

Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni Gözde ENGİN VAROL, Sınıf Öğretmeni Sebil VAR ŞENOL ve öğrenciler desteklerinden dolayı Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ'a teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek öğrencilere derslerinde başarılar diledi. 

07-03-2024

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.