ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM-BİR-SEN YÖNETİMİNDEN ZİYARET
![EĞİTİM-BİR-SEN YÖNETİMİNDEN ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_03/25195459_IMG-20220325-WA0037.jpg)
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ramazan ÇAKIRCI, Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Resul CAN, Eğitim-Bir-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Mesut KASAP, Eğitim-Bir-Sen 2 Nolu Şube Sekreteri İsmail DEMİR İl Milli Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'ı makamında ziyaret ettiler. Eğitim öğretim çalışmaları konusunda gerçekleşen istişareler sonunda toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile ziyaret sona erdi.