ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ PROJESİ İLKOKUL, ORTAOKULLAR ARASI DEDE KORKUT OKUMALARI ve LİSELER ARASI DÎVÂNU LUGÂTİ'T-TÜRK OKUMALARI HİKÂYE-DENEME YAZMA YARIŞMASI
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ PROJESİ İLKOKUL, ORTAOKULLAR ARASI DEDE KORKUT OKUMALARI ve LİSELER ARASI DÎVÂNU LUGÂTİ'T-TÜRK OKUMALARI HİKÂYE-DENEME YAZMA YARIŞMASI](/meb_iys_dosyalar/2023_12/20163627_img20231215wa0024.jpg)
Ortaöğretim Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında Müdürlüğümüz tarafından "İlkokul, Ortaokullar Arası Dede Korkut Okumaları ve Liseler Arası Dîvânu Lugâti't-Türk Okumaları Hikâye-Deneme Yazma Yarışması" düzenlemiştir.
Yarışma şartnamesine ulaşmak için tıklayınız.