ÇANAKKALE VALİSİ ORHAN TAVLI 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
![ÇANAKKALE VALİSİ ORHAN TAVLI 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI](/meb_iys_dosyalar/2019_03/08165023_FormatFactoryDSC_0517.jpg)
Çanakkale Valisi Sayın Orhan TAVLI, Vali Yardımcıları Celil ATEŞOĞLU, Cezmi BATUK, Ali CANDAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ eşliğinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan kadın personelimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü karanfil takdim ederek kutladı.
Daha sonra ise Vali Sayın Orhan TAVLI, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ ile beraber önce İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kadın öğretmenlerin sonra da Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Binasında yer alan 23 atölyede görev alan kadın usta öğreticiler ile kadın kursiyerlerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü karanfil takdim ederek kutladı.