ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇANAKKALE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSEMİZ TARAFINDAN DEPREMDEN ETKİLENEN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN EKMEK ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR
![ÇANAKKALE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSEMİZ TARAFINDAN DEPREMDEN ETKİLENEN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN EKMEK ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_02/14121539_WhatsApp_Image_2023-02-14_at_12.14.36.jpg)
Depremden etkilenen vatandaşlarımız için "Okyay Un Sanayi ve Ticaret A.Ş." firmasının destekleriyle Çanakkale Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz tarafından ekmek üretimi gerçekleştiriliyor. Birlikte güçlüyüz.