BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL YÖNETİMİNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET
![BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL YÖNETİMİNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2021_12/30112926_20200829194445_IMG_9785.jpg)
Büyük Birlik Partisi Çanakkale İl Başkanı Levent ÇAVUŞ, İl Başkan Yardımcıları Abdul Kerim GÖNÜLAL, Ali DİRİCAN, Zeki HARMANDALI, Ramazan DEMİR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammed Zafer DAĞ ile Birol TEGEN; İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'a nezaket ziyaretinde bulundular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ; Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Levent ÇAVUŞ, il başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.