ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Biga İlçesi Yöneticileri ile Değerlendirme Toplantısı
Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi ve özel okul ve kurum müdürleri ile 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ikinci dönem başı müdürler toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞ, Biga İlçesinden sorumlu Müdür Yardımcısı Murat BÜYÜK, Şube Müdürü Önder YILMAZ’ın katılımları ile Kırkgeçit Termal tesislerinde yapıldı.![Biga İlçesi Yöneticileri ile Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_06102359_kapak.jpg)
Toplantıda birinci dönemin değerlendirilmesi ve ikinci dönemde yapılması planlanan çalışmalar ve Biga İlçesinde yapılan yerel ve ulusal projelerin sunumu yapıldı. Toplantı toplu yenen yemekle son buldu.