ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_01/14134700_WhatsApp_Image_2022-01-14_at_10.15.08.jpg)
Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi öğretmenleri Serdar URHAN ve Haydar LEVENT tarafından TÜBİTAK, Erasmus+, eTwinning ve yerel projeler kapsamında 13 Ocak 2022 Perşembe günü Bahçeşehir Kolejinde salgın tedbirlerine özen gösterilerek Bahçeşehir Koleji okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.