ARALIK AYI DÖGEP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![ARALIK AYI DÖGEP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_12/09124752_dogep1.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında, merkez ilçe ve Eceabat ilçesinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimize 27/12/2021 Pazartesi günü saat 16.00'da ÇOMÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlknur MAYA tarafından online eğitim verildi. Online eğitimde; eğitim öğretimle ilgili ulusal ve uluslararası güncel gelişmeler, yeni yaklaşımlar, iyi örnekler, Covid-19 sürecinde dünyadan, uzaktan veya yüz yüze özgün eğitim uygulamaları konularında öğretmenlerimize bilgiler verildi.