ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aday Öğretmen Eğitimi Semineri Tamamlandı
![Aday Öğretmen Eğitimi Semineri Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_24001034_f1.jpg)
22 Şubat 2016’da başlayan Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci Danışman Öğretmen Eğitimi Semineri tamamlandı. 260 öğretmenin katılımı ile gerçekleştirilen seminerde Millî Eğitim Bakanlığının öğretmen kadrolarına aday öğretmen olarak atananlara, adaylıklarının ilk dönemindeki yetiştirilme sürecinde mesleğin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışları kazandırmaya yönelik olarak eğitim verildi.