ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BAŞKANI İLE İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FERHAT YILMAZ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
![ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BAŞKANI İLE İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FERHAT YILMAZ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/08164922_img20240508wa0031.jpg)
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Naim MAKAS, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ertuğrul Aydın ve İl Genel Meclis Üyeleri eşliğinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ'ı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı, İl Genel Meclisi Üyeleri ile bir süre sohbet etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.