ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

9-14 EKİM #ERASMUSDAYS 'İ BİRLİKTE KUTLAYALIM!

9-14 EKİM #ERASMUSDAYS 'İ BİRLİKTE KUTLAYALIM!

2023'te de #ErasmusDays'i birlikte kutlayacağız.   #ErasmusDays; 9-14 Ekim tarihlerinde...  

Bu sene okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin desteği ile ülkemizi #ErasmusDays'te tüm dünyada 1. Sıraya taşıyalım!  

#ErasmusDays yararlanıcılarına; etkinlik düzenlemek, deneyim paylaşımında bulunmak, projelerini duyurmak gibi birçok fırsat sağlamaktadır. 2018 yılından beri ülkemizde de kutlanan #ErasmusDays sayesinde, Erasmus+ Programı'nın tanınırlığı daha da artarken aynı zamanda da program kapsamında yürütülen projelerin görünürlüğü de artmaktadır.  

#ErasmusDays Etkinliklerine Neden Katılmalısınız?  

#ErasmusDays etkinlikleri ile Erasmus+ Programı'nın, Erasmus+ projelerinin ve yararlanıcı hikâyelerinin daha görünür hale gelmesi, her kesimden Erasmus+ yararlanıcısının projelerinin sonuçlarını ve hikâyelerini paylaşması beklenmektedir.   Bu doğrultuda, #ErasmusDays etkinlikleri ile Erasmus+ Programının potansiyel yararlanıcısı olan kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler, gençler gibi tüm hedef gruplarla birlikte deneyim paylaşımlarının yapılması hedeflenmektedir. Kampanya kapsamında proje sahibi her kurum kendi etkinliğini planlayarak, daha önce uygulanmış veya mevcut projelerin yaygınlaştırılmasına yönelik faaliyetler düzenlemektedir.  

Siz de #ErasmusDays etkinlikleri ile projenizden daha fazla kişiyi haberdar edebilir, projenizin etki alanını Avrupa çapına hatta Avrupa ötesine taşıyabilirsiniz.  

Sokak festivallerinden kermeslere, seminerlerden canlı yayınlara kadar sınırsız türde etkinlik sizinle hayat bulacak! 

#ErasmusDays kapsamında yapabileceğiniz etkinlikler, haritaya etkinlik girişi, sosyal medya kullanımı ve daha birçok bilgi için https://bit.ly/erasmusdays2023 adresini ziyaret edebilirsiniz.  

Unutmayın!!!!     

  • Düzenlenecek etkinliklerde üst sınır olmadığını      
  • Gerçekleştirdiğiniz her farklı etkinliği tek tek etkinlik haritasına kaydetmeyi      
  • Etkinlik kayıtlarınızı takip edip etkinlik haritasında yayınlandığından emin olmayı    
  • Sosyal medya paylaşımlarında #ErasmusDays ve @ulusalajans ve @canakkaleilmem kullanmayı      
  • Görsellerinizde, fotoğraflarınızda #ErasmusDays logolarını görünür olarak kullanmayı       

#ErasmusDays etkinliklerine ilişkin sorularınız için iletisim@ua.gov.tr mail adresini kullanabilirsiniz.   İyi günler dileriz.

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.