“Dünya Tütünsüz Günü” Etkinliklerle Kutlandı
![“Dünya Tütünsüz Günü” Etkinliklerle Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_27174734_formatfactory1dsc_0403.jpg)
Tütün ve diğer bağımlılık yapıcı maddelerle mücadele etme kapsamında kutlanan “Dünya Tütünsüz Günü” etkinlikleri Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından 27.05.2016 Cuma günü Cevatpaşa Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Halk Sağlığı Müdürü Dr. Burhan Kütük, İl Millî Eğitim Şube Müdürü İbrahim Fırat, okul/kurum yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Öğrenciler arasında düzenlenen yarışmalar sonucunda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.