ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4. AKIL VE ZEKA OYUNLARI TÜRKİYE İLE İL BİRİNCİSİ ÖĞRENCİLERİMİZ VALİ İLHAMİ AKTAŞ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

4. AKIL VE ZEKA OYUNLARI TÜRKİYE İLE İL BİRİNCİSİ ÖĞRENCİLERİMİZ VALİ İLHAMİ AKTAŞ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Bakanlığımız ile Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu (TAZOF) tarafından düzenlenen 4.Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Türkiye birincisi olan Çan 75. Yıl Murat Köse İlkokulu öğrencimiz Nedim Arda ÜST ile İl Birinciliği derecesi alan Özel İsmail Kaymak Koleji öğrencimiz Ayşe Gökşin ŞEVİK, Çan Şehit Engin Eker Ortaokulu öğrencimiz Enes Furkan ÇALIŞKAN ve Çan Cumhuriyet İlkokulu öğrencimiz Zehra ÇALIŞKAN Vali İlhami AKTAŞ'ı makamında ziyaret etti.


Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu İl Formatörü Nazlı GİRAL, Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu Danışman Öğretmeni Gürhan BAYRAK ve Çan 75.Yıl Murat Köse İlkokulu Öğretmeni Ömer ÜST'ün katıldığı ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, Akıl ve Zeka Oyunları kapsamında düzenlenen turnuvalar hakkında bilgi aldı. Vali İlhami AKTAŞ, Q-bitz oyununda Türkiye Birincisi olan Nedim Arda ÜST'ü tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu İl Formatörü Nazlı GİRAL, gösterdiği ilgi ve desteklerinden dolayı Vali İlhami AKTAŞ'a teşekkür etti. Vali İlhami AKTAŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilerimize gelecek turnuvalarda başarılar diledi.

16-06-2022

 

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.