ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. Yıl Dönümü Tören Programı ve Kutlama Esasları Kapsamında Müdürlüğümüzce İntepe Hava Şehitliği Ziyareti Gerçekleştirildi
![30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. Yıl Dönümü Tören Programı ve Kutlama Esasları Kapsamında Müdürlüğümüzce İntepe Hava Şehitliği Ziyareti Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_08/30144658_WhatsApp_Image_2021-08-30_at_13.04.42_1.jpg)
"30 Ağustos Zafer Bayramı"nın 99. yıl dönümü tören programı ve kutlama esasları kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, Şube Müdürlerimiz Hasan ERGÜVEN ve Mehmet Rıza AYAZ, Erenköy İlkokulu-Ortaokulu idarecileri ile İmam Hatip Şenol GEZER'in katılımıyla İntepe Hava Şehitliği ziyareti gerçekleştirildi. İmam hatip eşliğinde şehitlerimize yapılan duaların ardından Şehitliğe bırakılan karanfiller ile ziyaret sona erdi.