ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 İLKÖĞRETİM HAFTASI VESİLESİYLE ÖĞRETMENLERİMİZ VALİ İLHAMİ AKTAŞ'I ZİYARET ETTİ
![2021-2022 İLKÖĞRETİM HAFTASI VESİLESİYLE ÖĞRETMENLERİMİZ VALİ İLHAMİ AKTAŞ'I ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_09/15200750_valilik_ziyareti.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ferhat YILMAZ, Şube Müdürümüz Hasan ERGÜVEN, Özlem Kayalı İlkokulu Okul Müdürü Selçuk BOZKURT, Özlem Kayalı İlkokulu öğretmenlerimiz Pelin ŞENEL ve Nilgün BOZDEMİR 2021-2022 İlköğretim Haftası vesilesiyle Vali İlhami AKTAŞ'ı makamında ziyaret ettiler.
Vali İlhami AKTAŞ, Özlem Kayalı İlkokulu öğretmenlerimiz ile bir süre görüşerek öğretmenlerimize görevlerinde başarılar diledi.