ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Ziyareti
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle Merkez Atatürk İlkokulu yönetici, öğretmen, öğrenci ve velileri 02 Nisan 2015 Perşembe günü İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat BÜYÜK’ü ziyaret ettiler.![2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_02161506_kapak.jpg)
Yönetici, öğretmen, öğrenci ve veliler ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat BÜYÜK, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, hediye takdim etti.