ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ TEMALI "ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNE MEKTUPLAR" ADLI MEKTUP YAZMA YARIŞMASI SONUÇLARI

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ TEMALI

Vatan toprağı için canları feda etmiş aziz şehitlerimizin hatırasını yaşatarak onları gelecek nesillere aktarabilmek; öğrencilerimizin kendilerini ifade etme, dil becerilerini geliştirmelerine olanak sunmak ve öğrencilerimize yazım ve imla kuralları konusunda sahip oldukları bilgi ve becerileri uygulama olanağı tanımak amacıyla Müdürlüğümüz tarafından "18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi" Temalı "Çanakkale Şehitlerine Mektuplar" adlı mektup yazma yarışması gerçekleştirilmiştir.

Çanakkale'deki tüm resmi ve özel lise öğrencilerimizin eşsiz Çanakkale Zaferi ile aziz şehitlerimize olan duygularını mektup aracılığı ile ifade etmelerini sağlayan mektup yarışması sonuçları aşağıdaki listede açıklanmıştır.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize, onlara destek veren okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

DERECE ADI SOYADI İLÇE OKUL
1 TUĞBA TEZCAN MERKEZ ÇANAKKALE FEN LİSESİ
2 HİRANUR ÇELİK BİGA İÇDAŞ FEN LİSESİ
3 NİSANUR TETİK MERKEZ İBRAHİM BODUR ANADOLU LİSESİ

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.