ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 MART İLKOKULU BİZ BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ
![18 MART İLKOKULU BİZ BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ](/meb_iys_dosyalar/2018_05/02161600_IMG-20180427-WA0026.jpg)
18 Mart İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından “Biz Birlikte Türkiye’yiz” projesi kapsamında hazırlanan halk oyunları gösterisi, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Şube Müdürleri; Mehmet Rıza Ayaz ve Işıl Korkmaz, okul/kurum müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velilerin katılımlarıyla 26 Nisan 2018 Perşembe günü, ÇOMÜ Hasan Mevsuf Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.