ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8.Sınıflar Mazeret Sınavında Görev Alan Milli Eğitim Personeli Listesi

 

TEOG MAZERET SINAVI GÖREVLİ PERSONEL LİSTESİ    (1. Gün)
(İl Milli Eğitim Müdürlüğü)
SIRA NO GÖREVLİ PERSONEL ÜNVANI SINAVDAKİ GÖREVİ GÖREVLİ OLDUĞU TARİH
1 Filiz SERT  Bilgisayar İşletmeni Taşıyıcı 13 Aralık  2014
2 Erdal GOCUKLU Hizmetli  Hizmetli  13 Aralık  2014
3 Avni KUŞ Hizmetli  Hizmetli  13 Aralık  2014
4 Özer YILDIRIM Şoför Şoför-17 FS 959 Plakalı araç ile  13 Aralık  2014
5 Hüseyin ŞAHİN Şoför Şoför-17 FL 615 Plakalı araç ile  13 Aralık  2014
         
TEOG MAZERET SINAVI GÖREVLİ PERSONEL LİSTESİ        (2. Gün)
(İl Milli Eğitim Müdürlüğü)
SIRA NO GÖREVLİ PERSONEL ÜNVANI SINAVDAKİ GÖREVİ GÖREVLİ OLDUĞU TARİH
1 Filiz SERT  Bilgisayar İşletmeni Taşıyıcı 14 Aralık  2014
2 F. Can ÖZEN Hizmetli  Hizmetli  14 Aralık  2014
3 Ömer ATMACA Hizmetli  Hizmetli  14 Aralık  2014
4 Özer YILDIRIM Şoför Şoför-17 FS 959 Plakalı araç ile  14 Aralık  2014
5 Ali Haydar YURDUSEVEN Şoför Şoför-17 FL 682 Plakalı araç ile  14 Aralık  2014

                              Bina ve Salon Görevlileri

                    8.MAZERET SINAVLARI TÜRKÇE-MATEMATİK-DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
SINAV
OKULU
NEDİMEHANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 13.12.2014  / 09:00:00
NEDİMEHANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SINAV KOMİSYONU
GÖREVİ AD SOYAD ÜNVANI GÖREV YERİ
İl Tem. Ramazan AYDOĞDU Şube Müdürü/MEM Milli Eğitim Müdürlüğü 
Kom.Bşk Ergun ŞEN Okul Müdürü Nedimehanım Mesleki ve Teknik And.Lisesi
Kom.Üye Serap DÜZYOL Müdür Yardımcısı Nedimehanım Mesleki ve Teknik And.Lisesi
Kom.Üye İsmail TAŞ Müdür Yardımcısı Nedimehanım Mesleki ve Teknik And.Lisesi
.
SALON YEDEK SALON YEDEK TOPLAM GÖREVLİ SAYISI
4 1 0 10
.
SINAV KOMİSYONLARI
SIRA ADI SOYADI ALANI KURUM
1 Muharrem KAHVECİ Sınıf Öğretmenliği Bilim ve Sanat Merkezi(Barbaros İlkokulu)
2 Mustafa DEMİRIŞIK Fen ve Teknoloji Gazi Ortaokulu
3 Kadir Ünsal CANKURTARAN Beden Eğitimi Gazi Ortaokulu
4 Abdullah TUMAY Rehberlik İmam-Hatip Ortaokulu
5 Özgür ÖZCAN Bilişim Teknolojileri Milli Eğitim Müdürlüğü(Cevatpaşa Ort.)
6 Kadriye ÇABUK Rehberlik Cumhuriyet Ortaokulu
7 BİRGÜL UYGUR YAVUZCAN Sınıf Öğretmenliği Atatürk İlkokulu
8 FATMA ERKÜL ÖZCAN Sınıf Öğretmenliği Atatürk İlkokulu
9 Şennur KESİCİ Beden Eğitimi Ömer Mart Ortaokulu
10 Fahri İLGİN Sosyal Bilgiler Ömer Mart Ortaokulu

 

Hizmetliler:
Recep KARAGÖZ
Sevinç İNCİ

 

8.MAZERET SINAVLARI  FEN VE TEKNOLOJİ-T.C.İNKİLAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK-YABANCI DİL
SINAV
OKULU
NEDİMEHANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 14.12.2014  / 09:00:00
NEDİMEHANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SINAV KOMİSYONU
GÖREVİ AD SOYAD ÜNVANI GÖREV YERİ
İl Tem. Önder YILMAZ Şube Müdürü/MEM Milli Eğitim Müdürlüğü 
Kom.Bşk Ergun ŞEN Okul Müdürü Nedimehanım Mesleki ve Teknik And.Lisesi
Kom.Üye Serap DÜZYOL Müdür Yardımcısı Nedimehanım Mesleki ve Teknik And.Lisesi
Kom.Üye İsmail TAŞ Müdür Yardımcısı Nedimehanım Mesleki ve Teknik And.Lisesi
.
SALON YEDEK SALON YEDEK TOPLAM GÖREVLİ SAYISI
4 1 0 10
.
SINAV KOMİSYONLARI
SIRA ADI SOYADI ALANI KURUM
1 Hakan İNAN Rehberlik Gazi Ortaokulu
2 Mustafa TINMAZ Türkçe  Gazi Ortaokulu
3 Aylin ÇETMEN Müzik Cumhuriyet Ortaokulu
4 K.Tolga ER Sınıf Öğretmenliği Milli Eğitim Müdürlüğü
5 İbrahim ALACA Beden Eğitimi İmam-Hatip Ortaokulu
6 Serdar BAL Din Kül. Ve Ahlak Bilgisi İmam-Hatip Ortaokulu
7 Ali Rıza YILMAZ Sınıf Öğretmenliği Atatürk Ortaokulu
8 Ayperi DİNÇER Bilişim Teknolojileri Şinasi ve Figen Bayraktar Ortaokulu
9 Sevgi YILDIZ Resim Turgut Reis Ortaokulu
10 Aysun ÖZAVCI Teknoloji Tasarım Turgut Reis Ortaokulu
Hizmetliler:
Recep KARAGÖZ
Sevinç İNCİ

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.