ÇANAKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşku ve heyecanını hayal dünyalarına yansıtarak hislerini ve fikirlerini ifade edebilmelerine olanak sağlamak; dünya barışı, bayram coşkusu ve millî egemenlik olgularını içselleştirerek anlamalarına destek olmak; sevgi, kardeşlik, dostluk bağlarını pekiştirmek amacıyla Müdürlüğümüz tarafından okul öncesi ve ilkokul öğrencileri arası resim yarışması düzenlenmiştir. Bu kapsamda yarışmaya katılarak derece alan öğrencilerimiz aşağıdaki tabloda açıklanmıştır.

Başta derece alan öğrencilerimiz olmak üzere yarışmaya katılım sağlayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu boyalarla kâğıtlara yansıtan tüm öğrencilerimizi, onlara destek olan okul yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ederiz.

ANAOKULU

DERECE AD SOYAD İLÇE OKUL
1 İLAYDA ECE ÇERİ MERKEZ VALİ FAHRETTİN AKKUTLU İLKOKULU(ANASINIFI)
2 ÖMER ALPARSLAN KOÇ AYVACIK VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ ANAOKULU
3 NAZ UĞAN ÇAN ÇAN ANAOKULU

 

 

 

 

 

 

iLKOKUL

DERECE AD SOYAD İLÇE OKUL
1 EFLİN MİNA TAŞTAN MERKEZ MUSTAFA KEMAL İLKOKULU
2 TUĞBA KIZILOK LAPSEKİ ÇARDAK İLKOKULU
3 MERVE CEYLAN ÇAN CUMHURİYET İLKOKULU

 

 

 

 

 

 

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale - (286)2171135 2171272 2172279 2171987 / Ek Bina (0286)2174693 2172965

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.