Akçapınar İlkokulu Anasınıfı Öğrencilerinin Oyuncak Sevinci

         Hüseyin Akif Terzioğlu Anaokulu’nun hazırladığı “İyilik Yap İyilik Bul” projesi kapsamında İlimiz Akçapınar İlkokulu Anasınıfı’nın dolap, masa, yazıcı, projeksiyon ve oyuncak donanımı sağlandı. Anasınıfı boyandı ve elektrik tesisatının bakımı yapıldı.
         Akçapınar İlkokulu Anasınıfı’nın fiziki şartlarının iyileştirilmesi ve çocuklara yardımlaşmanın önemini anlatmak amacıyla yürütülen proje kapsamında alınan oyuncaklar, 24 Şubat 2015 Salı günü, Hüseyin Akif Terzioğlu Anaokulu Müdürü Eylem SEZGİN, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve yardımcı hizmetliler tarafından Akçapınar İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine hediye edildi. Hüseyin Akif Terzioğlu Anaokulu öğrencilerinden oluşan küçük bir öğrenci grubunun sergilediği yardımlaşma konulu kukla tiyatrosu ilgiyle izlendi.
         Milli Eğitim Müdür Zülküf Memiş, Maarif Müfettişleri Başkanı Ömer KARABAY ve Şube Müdürü Bora KAŞLI’nın katıldığı etkinlikte Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞ çocuklarda iyilik, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma bilincinin oluşmasına hizmet eden İyilik Yap İyilik Bul projesinin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
         Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş etkinliğin ardından Akçapınar İlkokulu ve Ortaokulu sınıflarını ziyaret ederek öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet etti.

 
     
     
     

Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü