“100. Yılda % 100 Lider Öğretmen Projesi” Tanıtım Toplantısı

          “100. Yılda % 100 Lider Öğretmen Projesi” tanıtım ve bilgilendirme toplantısı 13 Ocak 2015 Salı günü Merkez Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı.
           Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞ, Maarif Müfettişleri Başkanı Ömer KARABAY, Milli Eğitim Şube Müdürü Bora KAŞLI ve İlimiz Merkezinde bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarında görev yapan okul müdürleri katıldı.
            Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞ bu proje ile öğretmenlerin, eğitim yöneticilerinin kişisel ve mesleki gelişimine yönelik eğitim faaliyetleri düzenleyerek; düşünen, sorgulayan ve araştıran bir eğitim modelinin uygulanmasına katkıda bulunulacağını belirterek “Bizlere emanet edilmiş çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirecek, onların özgün düşüncelerine ışık tutabilecek öğretmenlere ihtiyacımız var. Amacımız öğretmenlerimizin vermiş oldukları eğitim-öğretimin niteliğini artırmak, onların mesleki motivasyonunu sağlamak, okullarımızda yaratıcılığı ve yenilikçiliği destekleyen kurum kültürü oluşturabilmektir.” dedi.

 
     
     
     
     
   

Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü